Pursaklar Arçelik Servisi 358 49 49

Pursaklar Arçelik Servisi

Pursaklar-Arçelik-servisi

Pursaklar Arçelik Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Pursaklar Arçelik servisi 2004 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Pursaklar Pursaklar Arçelik Servisi, 16 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Pursaklar Arçelik servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Pursaklar Arçelik servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Pursaklar Arçelik Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

 


Pursaklar Arçelik Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

 

  • Bağlum Arçelik Servisi,
  • Sarayköy Arçelik Servisi
  • Gümüşoluk Mahallesi Arçelik Servisi


  • Fatih Mahallesi Arçelik Servisi
  • Peçenek Mahallesi Arçelik Servisi
  • Cumhuriyet Mahallesi Arçelik Servisi


Pursaklar semtlerine Arçelik Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Pursaklar Arçelik servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Pursaklar Arçelik Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Pursaklar Arçelik beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Pursaklar Arçelik servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.