Batıkent-Arçelik-servisi

Batıkent Arçelik Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Batıkent Arçelik servisi 2004 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Batıkent Batıkent Arçelik Servisi, 16 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Batıkent Arçelik servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Batıkent Arçelik servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Batıkent Arçelik Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

 


Batıkent Arçelik Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

Batıkent semtlerine Arçelik Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Batıkent Arçelik servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Batıkent Arçelik Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Batıkent Arçelik beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Batıkent Arçelik servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.