altındağ-arcelik-servisi

Altındağ Arçelik Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Altındağ Arçelik servisi 2004 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Altındağ Altındağ Arçelik Servisi, 16 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Altındağ Arçelik servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Altındağ Arçelik servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Altındağ Arçelik Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

 


Altındağ Arçelik Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

 

  • Aydınlıkevler Arçelik Servisi,
  • Hasköy Arçelik Servisi
  • Hisar Arçelik Servisi
  • İskitler Arçelik Servisi


  • Siteler Arçelik Servisi
  • Telsizler Arçelik Servisi
  • Ulus Arçelik Servisi
  • Anafartalar Arçelik Servisi


Altındağ semtlerine Arçelik Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Altındağ Arçelik servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Altındağ Arçelik Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Altındağ Arçelik beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Altındağ Arçelik servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.